Waar te koop?

    
Iedere zaterdag van 08.00 - 14.00 uur         Google Maps

U kunt ons iedere zaterdag vinden op de plaatselijke markt in Warmond aan de Gemeentehaven. Daar kunt u, naast onze eigen producten, ook verschillende andere kaassoorten, zuivelproducten en diverse andere lekkernijen kopen.

Ook verkopen we aan particulieren aan huis. We hebben geen openingstijden, echter alleen als er iemand thuis is kunt U worden geholpen.

Regelmatig zijn we te vinden op streekmarkten in de regio. 

Ook bij onderstaande adressen koopt u onze kaas en/of boter:

Bollenstreek:

Zuivelboerderij Pennings: Hellegatspolder 1, 2361 NA Warmond www.zuivelboerderijpennings.nl

Slagerij Bakker: Herenweg 67, 2361 EG Warmond www.slagerij-bakker.nl

Plus van Dijk: Herenstraat 45, 2215 KD Voorhout www.plus.nl

Het Smaakhuis: Kanaalstraat 80, 2161 JN Lisse www.smaakhuis.nl

Kaasboerderij de Annahoeve: Menneweg 42, 2172 HE Sassenheim www.deannahoeve.nl

Kaas & versspecialist Arthur Warmerdam: Dorpsringweg 4, 2211 ED Noordwijkerhout www.lunchenbijarthur.nl

Boerderijwinkel Elsbroekerwei:  Leidsestraat 185, 2182 DM Hillegom www.elsbroekerwei.nl

Delicar Kaas & Delicatessen: Wilgenrand 22, 2203 NH Noordwijk www.delicar.nl

 

Leiden en Zuid-Holland:

Kaas van Cors - Overdevest markt op: di: Oegstgeest / do: Sassenheim / wo & za: Leiden centrum

Eetwinkel Nico: Morsstraat 25, 2312 BK Leiden www.eetwinkelnico.nl

Landwinkel Landlust: Gnephoek 44, 2401 LP Alphen aan den Rijn www.landwinkel.nl

Landwinkel Castelein: Pastoor van de Plaatstraat 40, 2375 AL Rijpwetering www.landwinkel.nl

Kaasboerderij Captein: Weipoortseweg 29b, 2381 NC Zoeterwoude www.kaasboerderijcaptein.nl

Boerderijzuivel & meer: Oude Kerkstraat 3, 2611 HT Delft www.boerderijzuiveldelft.nl

Boerderij 't Geertje: Geerweg 7, 2381 LT Zoeterwoude www.hetgeertje.nl

 

Amsterdam en Noord-Holland:

L'Amuse: Stadionweg 147, 1076 MN Amsterdam www.lamuse.nl

L'Amuse: Halkade 17, 1976 DC IJmuiden www.lamuse.nl

Landmarkt Amsterdam: Schellingwouderdijk 339, 1023 NK Amsterdam www.landmarkt.nl

Fromagerie Abraham Kef: Marnixstraat 192, 1016 TJ Amsterdam www.abrahamkef.nl

De Lindenhoff: Rijkstraatweg 9c, 1396 JC Baambrugge www.lindenhoff.nl

Dijkman Kaas: Hoofdstraat 189b, 2071 EG Santpoort-Noord www.dijkmankaas.nl

Bourgondisch Lifestyle: Plantage 120A, 1943 LR Beverwijk www.bourgondischlifestyle.nl

Pronk kaas en delicatessen: Slijkstraat 26, 1381 BA Weesp www.pronkkaas.nl 


Overig:

Veehouderij Meyenhorst: Andersteinweg 3, 3953 BA Maarsbergen, Nederland www.facebook.com/Veehouderij-Meyenhorst

Boerderij Noorderlicht: Gorissenweg 1, 4225 ST Noordeloos www.kaasboerderij-noorderlicht.nl

Webwinkel ZTRDG: www.ztrdg.nl

Harry de Smaakspecialist: Van der Capellenstraat 57, 8014 VV Zwolle www.harrydesmaakspecialistzwolle.nl